Malowanie przemysłowe konstrukcji stalowych, dachów, kominów i mostów.

MALOWANIE
DACHÓW

Usługi wykonujemy dla osób prywatnych i firm

Malowanie dachów farbami przemysłowymi w Gorzowie Wlkp.

Nasza firma posiada w swojej ofercie usług malowanie dachów w budynkach przemysłowych, firmowych oraz domach mieszkalnych. Z upływem lat dach zaczyna wyglądać nieestetycznie, porasta mchem i gromadzi w zakamarkach zabrudzenia. Co więcej istnieje ryzyko, że nieustanne działanie szkodliwych warunków atmosferycznych doprowadzi do nieodwracalnych zniszczeń. Dlatego jeśli nadszedł czas na odświeżenie wyglądu dachu, warto zdecydować się na jego pomalowanie farbami przemysłowymi. Ich zadaniem jest nie tylko przywrócenie ładnego wyglądu, ale przede wszystkich zapewnienie ochrony antykorozyjnej, przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Stosujemy metodę natryskową, która umożliwia dotarcie do wszelkich zakamarków, załamań i nierówności, ułatwia też aplikację farby na łączeniach dachówek czy wokół komina. Realizujemy zlecenia malowania dachu pokrytego dachówką, blachodachówką, blachą ocynkowaną, stalą i aluminium, przy czym uwzględniamy wszystkie rodzaje dachów (płaskie, dwuspadowe, czterospadowe czy kopulaste). Współpracujemy z cenionymi producentami farb przemysłowych, którzy dostarczają nam produkty wysokiej jakości. Używane przez nas farby cechują się doskonałą przyczepnością i mocnym kryciem, ponadto chronią przed kwaśnym deszczem, porastaniem mchem oraz wyróżniają się trwałością.


Profesjonalne przygotowanie dachu przed malowaniem

Zespół naszej firmy, to zaangażowani i rzetelni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Przed przystąpieniem do malowania dachu, przygotowują powierzchnię poprzez mycie wysokociśnieniowe, usunięcie ognisk rdzy oraz nałożenie dodatkowej ochrony antykorozyjnej. Zabiegi te są konieczne dla uzyskania najlepszego efektu, dzięki którym farba będzie rozprowadzona równomiernie, uzyska doskonałą przyczepność do podłoża, a efekt utrzyma się przez długie lata.

Do zalet natryskowego malowania dachów zaliczyć należy szybkość prac oraz wydajność, ponieważ profesjonalne agregaty sprawiają, że w znacznym stopniu można zminimalizować straty materiału. Metoda ta doskonale nadaje się do malowania dużych powierzchni, także tych nierównomiernych z licznymi załamaniami. Zapewniamy, że każde zlecenie realizowane będzie szybko i perfekcyjnie, na każdym etapie prac. Nasze usługi malowania przemysłowego wykonujemy na terenie województwa lubuskiego. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą malowania dachów zapraszamy do kontaktu.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

 • Precyzyjne malowanie natryskowe w woj. lubuskim

  Jesteśmy firmą, która oferuje profesjonalne malowanie natryskowe w Gorzowie Wlkp. i okolicach. Za pomocą nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie szybko i fachowo wykonać powierzone nam prace. Wykorzystujemy najnowszej generacji agregat hydrodynamiczny, dzięki któremu rozproszona farba pod postacią aerozolu idealnie pokrywa powierzchnię minimalizując prawdopodobieństwo powstawania grudek i zacieków. Metoda ta świetnie sprawdza się na dużych powierzchniach, zarówno na samych konstrukcjach i obiektach, jak i wewnątrz budynków.

  Przy pomocy dysz o różnym kształcie docieramy w miejsca trudno dostępne. Dzięki tej technice malowania powierzchnia jest idealnie gładka i jednolita, a czas wykonania pracy zdecydowanie krótszy od zwyklej, tradycyjnej metody malowania. Odpowiednie dobranie farby i ciśnienia przy użyciu pistoletu natryskowego daje nam gwarancję najlepszych i najdokładniejszych efektów. Jeśli więc jesteś na etapie poszukiwania firmy do malowania natryskowego w lubuskim, sprawdź nas! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zaufało już nam wielu!

 • Zabezpieczenie stali przed korozją – malowanie antykorozyjne w Gorzowie Wlkp.

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi związane z ochroną antykorozyjną. Zajmujemy się perfekcyjnym zabezpieczeniem stali wykonując realizacje przy użyciu najlepszych systemów malarskich jakie są tylko dostępne na rynku. Wykorzystywane przez nas materiały charakteryzują się doskonałą przyczepnością do podłoży i stosunkowo krótkim czasem schnięcia. Na wykonywane prace udzielamy stuprocentowej gwarancji. Jesteśmy pewni jakości naszych usług, ponieważ realizacje wykonywane przez nas cechują się niezwykłą dokładnością i starannością.

  Do powierzonych nam zadań stosujemy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować idealną powłokę malarską. Malowanie antykorozyjne w lubuskim wykonywane jest przy użyciu obowiązujących norm i technik alpinistycznych. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Dopasowywana przez nas technologia pokrycia powierzchni uzależniona jest od specyfiki danego obiektu. To w zależności od niego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientom oferując zabezpieczenia alkidowe, epoksydowe, poliuretanowe. Warto zapoznać się z ofertą firmy!

 • Skuteczna pomoc w zabezpieczeniu przed korozją – malowanie konstrukcji Gorzów

  Jesteśmy firmą, która prowadzi profesjonalne prace antykorozyjne konstrukcji stalowych każdego typu. Zajmujemy się doborem odpowiedniego materiału do stali, jak również wykonujemy prace preparatami dostarczonymi przez Inwestorów. Stal jest materiałem odpornym i wytrzymałym, jednak prędzej czy później wymaga ponownego pomalowania, jak również wzmocnienia ochrony antykorozyjnej. W takim momencie niezbędna może okazać się pomoc naszych specjalistów od malowania konstrukcji i innych obiektów różnego rodzaju. Podejmiemy się każdego zadania!

  Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie właściwego malowania i ochrony stali przed korozją. Prace nasze opieramy na najwyższym pod względem jakości sprzęcie, co w połączeniu z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników pozwala osiągnąć wzorowe rezultaty. Pracujemy na wysokościach stosując technikę alpinistyczną. Jesteśmy w stanie wykonać nietypowe realizacje. Ponadto służymy doradztwem i profesjonalnym nadzorem. Malowanie konstrukcji w lubuskim przez naszych fachowców odbywa się terminowo i solidnie. Nawiąż współpracę z nami!

 • Malowanie dachów w lubuskim – wysoki poziom usług

  Dach ma na celu ochronę domu przed czynnikami atmosferycznymi, dlatego też ważne są jego przeglądy i remonty. Im szybciej odnajdzie się ognisko korozji czy mchu, tym szybciej można zapobiec jego rozprzestrzenianiu się. Malowanie dachów z blachy i różnego rodzaju dachówki to jedna ze specjalności naszej firmy. Dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy wykonujemy zlecenia z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dysponujemy sprzętem renomowanych i znanych producentów oraz wyszkolonym personelem, który umiejętnie podchodzi do każdego zlecenia.

  Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Renowacją dachów zajmujemy się na terenie całego województwa lubuskiego. Posiadamy wszelkie możliwe uprawnienia do pracy na wysokości. Do malowania dachów w Gorzowie Wlkp. stosujemy najwyższej jakości materiały, co pozwala nam na wykonywanie prac w sposób precyzyjny. Docieramy w miejsca trudno dostępne pokrywając farbą nawet najmniejsze detale. Nasze nowoczesne technologie oraz bogate zaplecze maszynowe sprawiają, że jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny naszym Klientom.

 • Malowanie przeciwpożarowe wspomaganie na wypadek pożaru

  Wszelkie zabezpieczenia ogniochronne, to bardzo ważna kwestia, o którą trzeba zadbać zawczasu dla bezpieczeństwa własnego i innych. Jedną z metod wspomagających jest malowanie przeciwpożarowe konstrukcji stalowych specjalistycznymi farbami. Przy wybuchu pożaru powłoka z farby pęcznieje, tym sposobem tworzy izolację dla konstrukcji i chroni  ją przed wysokimi temperaturami. Dzięki temu przez dłuższy czas konstrukcja zachowuje nośność, co  daje możliwość bezpieczniejszej ewakuacji. Malowanie przeciwpożarowe wykonujemy w Gorzowie i całym województwie lubuskim.

  Aby farba spełniała swoje zadnie, musi być nią pokryta cała powierzchnia, nie może być mowy o żadnych niedociągnięciach. Dlatego bardzo istotne jest oczyszczenie powierzchni i nałożenie farby podkładowej, co zapewni lepszą przyczepność i zapobiegnie odpryskom. Dotarcie do wszystkich zakamarków zapewni malowanie agregatem poprzez natrysk, dlatego zdecydowaliśmy się na tę właśnie metodę przy realizacji zleceń. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania firmy, która wykonuje malowanie przeciwpożarowe na terenie lubuskiego, polecamy swoje usługi. Zapraszamy do kontaktu.

 • Malowanie ognioochronne dla zwiększenia bezpieczeństwa osób i mienia

  Ochrony i zabezpieczeń nigdy za wiele, szczególnie w miejscach zagrożonych pożarem, czyli we wszelkiego rodzaju magazynach i halach produkcyjnych,  a  także obiektach publicznych, takich jak galerie handlowe czy biurowce. Przepisy ppoż są rygorystyczne w tym względzie, wszak chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego warto stosować farby ognioochronne na konstrukcjach stalowych, które zapewnią dłuższy czas ochrony i przedłużą nośność elementów. Malowanie ognioochronne w lubuskim wykonuje nasza firma, mająca w usługach szeroko rozumiane malowanie przemysłowe.

  Wybierając farbę o właściwościach przeciwpożarowych  trzeba wziąć pod uwagę różne kryteria, m.in. panujące wokół warunki. Malowanie ognioochronne w Gorzowie Wlkp. wykonujemy farbami dopasowanymi pod indywidualne wymogi, uzyskując oczekiwany efekt, w korzystnej cenie. Nasza firma stosuje tylko sprawdzone farby pochodzące od producentów, posiadających aktualne pozwolenia i certyfikaty na produkcję specjalistycznych powłok. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, dbając o właściwe wykonanie zadania. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.  

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.